НАШІ ПОСЛУГИ

Експертиза протипожежного стану


Експертиза (оцінка) протипожежного стану - це визначення кваліфікованим експертом відповідно приміщень, будівель, споруд і територій об'єкта, технологічних процесів і т.д. вимогам нормативно-правових актів з питань пожежної безпеки.

Експертний висновок складається в певній формі і повинен містити посилання на діючі нормативно-правові акти з питань пожежної безпеки, державних будівельних норм та ін.

Згідно з чинним законодавством, а саме статті 57 КЦЗ України, початок роботи новостворених підприємств, початок використання підприємством об'єктів нерухомості (будівель, споруд, приміщень або їх частин) здійснюється суб'єктом господарювання на підставі поданої декларації відповідності матеріально-технічної бази суб'єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки.

Крім цього, для суб'єктів підприємницької діяльності з високим ступенем ризику початок роботи підприємства здійснюється при наявності позитивного висновку за результатами оцінки (експертизи) протипожежного стану підприємства, об'єкта чи приміщення (експертного висновку).


ЗА ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ЕКСПЕРТНОЇ ОЦІНКИ ВИЗНАЧАЄТЬСЯ:

- відповідність приміщень, будівель, споруд та їх територій, технологічних процесів виробництва і т.д. нормам пожежної безпеки

- достатність і відповідність організаційних, технічних та інших заходів, спрямованих на попередження пожеж, забезпечення безпеки людей, зниження можливих матеріальних витрат і зменшення негативних екологічних наслідків у разі їх виникнення

- створення умов для швидкого виклику пожежних підрозділів та успішного гасіння пожежі в разі її виникнення


ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА ПРОТИПОЖЕЖНОГО СТАНУ Є ДОКУМЕНТОМ ДЛЯ:

- отримання Декларації відповідності матеріально-технічної бази суб'єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки підприємцям і організаціям будь-якої форми власності

- визначення страхового платежу при страхуванні майна від пожеж

- захисту підприємців від неправомірних дій пожежного інспектора

- визначення реального (фактичного) стану пожежної безпеки на об'єкті

 

Ми забезпечуємо швидке отримання висновку експертизи, а при замовленні наших послуг - виїзд фахівця (експерта) на об'єкт здійснюється протягом 24 годин.

З НАМИ ВИ ОТРИМУЄТЕ


ПРИЄМНО ЦІНУ

ОПЕРАТИВНУ РОБОТУ

МОЖЛИВІСТЬ СПІВПРАЦІ

РОБОТИ "ПІД КЛЮЧ"

ЗНИЖКИ І БОНУСИ