НАШІ ПОСЛУГИ

ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ВОГНЕГАСНИКІВ


Технічне обслуговування вогнегасників - комплекс операцій, спрямованих на перевірку вогнегасника та забезпечення його роботи в режимах очікування використання за призначенням, транспортування і зберігання або на прийняття рішень по ремонту або зняття його з експлуатації.


  • періодичні перевірки, огляди, ремонт, випробування і перезарядка вогнегасників;
  • корпус і вузли вогнегасника піддаються випробуванню на міцність;
  • перевірки на механічні пошкодження.

Технічне обслуговування вогнегасників має проводитися відповідно до інструкції по експлуатації і з використанням необхідних інструментів і матеріалів фахівцями компанії, яка має ліцензію на проведення даних робіт.

При постановці вогнегасників в експлуатацію вони повинні бути заряджені, опломбовані, мати бирку із зазначенням дати (місяць, рік) зарядки, дати чергової перезарядки і технічного огляду. Перед введенням вогнегасника в експлуатацію він повинен бути підданий перевірці, в процесі якої проводять зовнішній огляд, перевіряють комплектацію вогнегасника і стан місця його установки (помітність вогнегасника чи покажчика місця його установки, можливість вільного підходу до нього), а також читаність і дохідливість інструкції по роботі з вогнегасником.

В ході проведення зовнішнього огляду необхідно звертати увагу на: наявність вм'ятин, відколів, глибоких подряпин на корпусі, вузлах управління, гайках і голівці вогнегасника, стан захисних і лакофарбових покриттів, наявність чіткої і зрозумілої інструкції, наявність опломбованого запобіжного пристрою, справність манометра або індикатора тиску, стан гнучкого шлангу і розпилювача ОТВ, стан ходової частини і надійність кріплення корпусу на стіні або в пожежній шафі.


ВИДИ ВОГНЕГАСНИКІВ

Вуглекислотні вогнегасники - в якості речовини застосовується зріджена вуглекислота. Такі вогнегасники бувають пересувні і ручні. Використовувати вуглекислотні вогнегасники необхідно таким чином: направити сопло на вогонь і відвернути повністю маховичок, або ж натиснути на важіль запірно-пускового механізму. Ні в якому разі не торкайтеся до металевого розтруба.

Пінні вогнегасники - використовуються для гасіння будь-якого загоряння твердих речовин, а також легкозаймистих рідин. Ні в якому разі не використовуйте пінний вогнегасник в гасінні електромереж, електричних установок, які знаходяться під напругою. Також їх можна використовувати при гасінні лужних металів калію і натрію.

Порошкові вогнегасники - діляться на два види: загального призначення (можна гасити пожежі класу А, В, С, Е), а також для гасіння пожеж типу В, С, Е. Це самий універсальний вогнегасник, який гасить практично всі класи пожеж, а також електрообладнання, яке знаходиться під напругою до 1000 В. Але порошковий вогнегасник не призначений для гасіння лужноземельних і лужних металів.

 

Вартість робіт з технічного обслуговування вогнегасників

Вид робіт

Вартість в грн.

Порошкові
Технічне обслуговування ВП 1 35
Технічне обслуговування ВП 2 60
Технічне обслуговування ВП 5 90
Технічне обслуговування ВП 6 96
Технічне обслуговування ВП 9 114
Технічне обслуговування ВП 50 540
Технічне обслуговування ВП 100 600
Вуглекислотні
Технічне обслуговування ВВК-1,4 (ВВ 2) 66
Технічне обслуговування ВВК-2 (ВВ 3) 72
Технічне обслуговування ВВК-3,5 (ВВ 5) 90
Технічне обслуговування ВВК-5 (ВВ 8) 99
Технічне обслуговування ВВ 10 105
Технічне обслуговування ВВК-18 (ВВ 25) 470
Технічне обслуговування ВВК- 24 (ВВ 40) 620
Технічне обслуговування ВВК-48 (ВВ 80) 876
Відбраковування вогнегасників 35
Вартість ремонтних робіт
Ремонт головки ВП 54
Ремонт запірного пристрою ВВК 54
Заміна рукава на вогнегаснику ВП 45
Заміна головки вогнегасника ВП 156
Заміна запірного пристрою ВВК 169
Заміна головки ВВК 25,40,80 416
Заміна пускового балону ВП 100, 50 698
Заміна рукава ВП 100,50 600
Заміна порошку за 1 кг. 24
Заміна вуглекислоти 30
Заміна індикатора 32
Заміна розтруба / шланга 32
Технічне обслуговування кран-комплектів
Технічне обслуговування кран-комплекту (з 1м рукавом) 257
Перекантовування пожежного рукава 95

З НАМИ ВИ ОТРИМУЄТЕ


ПРИЄМНО ЦІНУ

ОПЕРАТИВНУ РОБОТУ

МОЖЛИВІСТЬ СПІВПРАЦІ

РОБОТИ "ПІД КЛЮЧ"

ЗНИЖКИ І БОНУСИ