НАШІ ПОСЛУГИ

ВСТАНОВЛЕННЯ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ СИСТЕМ ПОЖЕЖОГАСІННЯ


Автоматичні системи пожежогасіння - кращий засіб попереджень пожежі на її початковій стадії ще до прибуття пожежників. Основні завдання, які стоять перед такою системою, це:


  • точне виявлення загоряння;
  • запобігання поширенню та безпосереднє гасіння пожежі;
  • захист людей і матеріальних цінностей.

Пожежогасіння - процес впливу сил та засобів, а також використання методів і прийомів для ліквідації пожежі. Вогнегасні речовини охолодження знижують температуру зони реакції або палаючої речовини. Процес горіння можна охарактеризувати динамікою виділення тепла в даній системі. Якщо якимось чином організувати відведення тепла з досить великою швидкістю, то це призведе до припинення горіння.

Також відведення тепла сприяє запобіганню вибуху, якщо під час пожежі утворюються вибухонебезпечні середовища. Відведення тепла найбільш раціонально забезпечувати введенням спеціальних холодоагентів. Такий спосіб охолодження дозволяє легко регулювати швидкість тепловідведення, змінюючи інтенсивність введення холодоагенту.


ВОДА

Аерозольний стан води досягається шляхом викиду або перегрітої води, або газонасиченої (розчин С02 у воді) під тиском через спеціальні розпилювачі. Для підвищення зволожуючої (проникаючої) здатності води в неї додають різні зволожувачі. Найбільш ефективним способом подачі води є її розпорошення під високим тиском з отриманням мікрокрапель.

Водорозчинні полімерні добавки застосовують також для підвищення адгезії вогнегасної речовини до палаючого об'єкту. Такі склади отримали назву «в'язка вода». Для підвищення вогнегасної здатності води також широко застосовують добавки неорганічних солей.

Більшість сучасних технічних засобів, які знаходяться на озброєнні пожежної охорони, дозволяють використовувати безпосередньо на гасіння осередку пожежі тільки 5 ... 10% поданої на гасіння води. Фактично 90 ... 95% води при цьому можна вважати надмірно пролитої. Часто збиток від надміру пролитої води завдає великих втрат.


ВОГНЕГАСНІ РЕЧОВИНИ ІЗОЛЯЦІЇ

ПІна - найбільш ефективна і широко застосовувана вогнегасна речовина ізолюючої дії, являє собою колоїдну систему з рідких бульбашок, наповнених газом. Плівка бульбашок містить розчин ПАР у воді з різними стабілізуючими добавками. Піна поділяється на повітряно-механічну і хімічну. В даний час в практиці пожежогасіння в основному застосовують повітряно-механічну піну. Для отримання повітряно-механічної піни застосовують різні піноутворювачі.


ВОГНЕГАСНІ РЕЧОВИНИ РОЗВЕДЕННЯ:

- діоксид вуглецю

- азот

- водяна пара

З НАМИ ВИ ОТРИМУЄТЕ


ПРИЄМНО ЦІНУ

ОПЕРАТИВНУ РОБОТУ

МОЖЛИВІСТЬ СПІВПРАЦІ

РОБОТИ "ПІД КЛЮЧ"

ЗНИЖКИ І БОНУСИ