НАШІ ПОСЛУГИ

ПУЛЬТ
ЦІЛОДОБОВОГО
СПОСТЕРЕЖЕННЯ


Пультове пожежне спостереження включає в себе обладнання об'єктів (промислових підприємств, офісів, магазинів, банків, і.т.д.), квартир або приватних будинків пожежної автоматичною сигналізацією.


  • моніторинг об'єкту 24/7 в режимі реального часу.

Пульт централізованого пожежного спостереження здійснює цілодобовий контроль (моніторинг) за станом пожежної сигналізації і автоматики на об'єктах будь-якої складності і будь-якої форми власності.

Цілодобовий контроль здійснюється за допомогою операторів, які готові в будь-який момент відреагувати на сигнал, що надійшов з об'єкту, і забезпечити виїзд найближче розташованої пожежної частини.

Приміщення нашого пульта пожежного спостереження оснащено всім необхідним для роботи з прийому тривожних повідомлень, їх обробці та прийняттю термінових заходів, а саме:

- продублювати отриманий сигнал по телефонній лінії чи каналам операторів мобільного зв'язку в оперативно-диспетчерську службу ДСНС

- оповістити відповідального на об'єкті замовника про отримане повідомлення

- вжити заходів щодо виклику чергового електромонтера охоронно-пожежної сигналізації для усунення неполадок в роботі пожежної автоматики об'єкта

На пульті відображається вся детальна інформація про події, що відбуваються на об'єкті (час, номер шлейфу, назва приміщень і характер отриманого повідомлення).

Ми проводимо опитування стану об'єкта щогодини, що дає нам можливість усунути будь-яку несправність за мінімальний час.

З НАМИ ВИ ОТРИМУЄТЕ


ПРИЄМНО ЦІНУ

ОПЕРАТИВНУ РОБОТУ

МОЖЛИВІСТЬ СПІВПРАЦІ

РОБОТИ "ПІД КЛЮЧ"

ЗНИЖКИ І БОНУСИ