НАШІ ПОСЛУГИ

ПРОЕКТУВАННЯ


Проектування - це досить складний, кропіткий процес, що виконується перед початком всіх робіт з будівництва. Незалежно від того, що планується звести - будинок, офіс, торговий центр, промислова будівля - наявність проекту по системам протипожежного захисту є обов'язковою умовою.


  • точність розрахунку кількості матеріалів, що відповідає об'єму робіт;
  • можливість заздалегідь розрахувати вартість систем.

ПРОЕКТУВАННЯ ПОЖЕЖНОЇ СИГНАЛІЗАЦІЇ

Проектування пожежної сигналізації здійснюється індивідуально для кожного об'єкта, але на основі вимог ППБУ (правила пожежної безпеки в Україні), з урахуванням вимог ПУЕ (правила встановлення електрообладнання) і ГОСТів. Тому складання проекту пожежної сигналізації займає деякий час і реалізується в кілька етапів.

Проектування пожежної сигналізації починається з вивчення об'єкта. Професійний інженер виїжджає на огляд об'єкта, оцінює розміри, планування, особливості конструкцій і т.д., щоб визначити обсяг робіт та необхідне обладнання. Перед початком проектування пожежної сигналізації необхідно визначити ділянки приміщення або будівлі, найбільш схильні до ризику загоряння, найбільш небезпечні зони. На ці зони необхідно буде звернути особливу увагу і врахувати їх при складанні проекту пожежної сигналізації. Далі можна починати складати проект пожежної сигналізації і готувати документацію, необхідну для дотримання пожежних норм на даному об'єкті.

Сам проект пожежної сигналізації являє собою схему системи, що складається з приладів виявлення (датчиків, або сповіщувачів), приладів оповіщення (звукова сирена, транслятор мовних повідомлень), пристрій автоматичного пожежогасіння (такі прилади ще називають спринклерними системами), обладнання прийому і обробки інформації (контрольна панель, контрольно-приймальні прилади).


ПРОЕКТУВАННЯ СИСТЕМИ ПОЖЕЖНОЇ СИГНАЛІЗАЦІЇ

Проектування системи пожежної сигналізації поряд з вибором оптимального обладнання мають особливу важливість в процесі оснащення приміщення сигналізацією. Проект пожежної сигналізації - це облік кожної деталі, розташування кожного датчика, траєкторії пролягання кожного кабелю, тобто повну схему роботи всієї системи.

Головна характеристика проекту систем пожежної сигналізації - його оптимальність з точки зору вибору обладнання і розташування всіх елементів. Крім доцільності структури технічних засобів, також важливо врахувати зручність експлуатації системи і простоту поводження з ними, адже часто на підприємстві або в офісі більшість співробітників не мають досвіду експлуатації пожежної сигналізації і не розуміють важливості правильної і коректної роботи з системою.

Також в проекті пожежної сигналізації необхідно врахувати можливість модернізації системи. Технології розвиваються і оновлюються постійно, тому не дивно, що встановлена ​​сьогодні пожежна сигналізація з використанням останніх оновлень завтра може виявитися безнадійно застарілою. Ще один момент, який необхідно мати на увазі при проектуванні пожежної сигналізації - її ремонтопридатність. Будь-яке обладнання може вийти з ладу. Це нормально для будь-якої техніки. Важливо скласти проект так, щоб можна було здійснити ремонт обладнання з мінімальними незручностями.

Зараз за критерієм оптимальності співвідношення якості і вартості фахівці рекомендують установку адресно-опитувальної пожежної сигналізації. Однак, є деякі моменти і особливості приміщення або роботи підприємства (наприклад, кількість обладнання або тип матеріалів і речовин, що використовуються у виробництві), які необхідно врахувати в проекті пожежної сигналізації та виборі обладнання для даного об'єкта. ми складемо проект пожежної сигналізації будь-якого типу відповідно до вимог нормативних актів, а також Ваших побажань і переваг.

З НАМИ ВИ ОТРИМУЄТЕ


ПРИЄМНО ЦІНУ

ОПЕРАТИВНУ РОБОТУ

МОЖЛИВІСТЬ СПІВПРАЦІ

РОБОТИ "ПІД КЛЮЧ"

ЗНИЖКИ І БОНУСИ