НАШІ ПОСЛУГИ

СИСТЕМИ
ДИМОВИДАЛЕННЯ


Система димовидалення - ручна або автоматична система припливно-витяжної вентиляції, яка при виникненні пожежі ефективно усуває високі концентрації диму і інших шкідливих газоподібних речовин.


  • можливість безпечної евакуації людей;
  • запобігання задимлення інших приміщень шляхом відключення вентиляції;
  • димовидалення та подача свіжого повітря шляхом включення вентиляторів.

Видалення диму і подача чистого повітря забезпечується системою припливно-витяжної протидимної вентиляції. Димовидалення дозволяє запобігати поширенню диму по будівлі, а також забезпечує прийнятні параметри повітряного середовища для евакуації людей з будівлі. Димовидалення дозволяє очистити приміщення не тільки від диму, але і від попелу і небезпечних для життя газоподібних речовин.


ТИПИ СИСТЕМ ДИМОВИДАЛЕННЯ

Статичне димовидалення - це система відключення вентиляції, що не дозволяє при сильному задимленні надходити диму в інші приміщення. Статичне димовидалення є найбільш дешевим і простим.

Динамічне димовидалення є найбільш ефективним. Димовидалення динамічним способом проводиться за допомогою витяжної вентиляційної системи.

- димовидалення відбувається за допомогою вентиляторів, які можуть працювати як для видалення диму, так і для подачі свіжого повітря в приміщення;

- димовидалення можна робити через вже існуючі вентиляційні шахти, але найбільш ефективним є система окремих комунікацій;

- система димовидалення через окремі шахти дозволяє уникнути попадання диму в інші приміщення. Система димовидалення при правильному монтажі забезпечить ефективне видалення диму.

При проектуванні систем димовидалення використовуються спеціальні вентилятори димовидалення і повітроводи димовидалення. Такі вентилятори і повітроводи димовидалення відрізняються своєю високою продуктивністю і можуть працювати при високих температурах.

Система димовидалення встановлена за всіма нормами відповідатиме всім вимогам і забезпечить безпеку людей, котрі знаходяться в будівлі під час пожежі.

З НАМИ ВИ ОТРИМУЄТЕ


ПРИЄМНО ЦІНУ

ОПЕРАТИВНУ РОБОТУ

МОЖЛИВІСТЬ СПІВПРАЦІ

РОБОТИ "ПІД КЛЮЧ"

ЗНИЖКИ І БОНУСИ