НАШІ ПОСЛУГИ

БЛИСКАВКОЗАХИСТ


Системи блискавкозахисту дуже ефективні і можуть захищати від природного удару блискавок не тільки основне приміщення, але і прилеглі будівлі в радіусі до 120 м.


  • використовується для порятунку обладнання;
  • заземлення блискавкозахисту також виконує функцію заземлення електроустановки;
  • приймає потенційно небезпечний заряд і безпечно відводить його від захищеного об'єкта в землю.

Блискавкозахист (громозахист, грозозахист) - це комплекс технічних рішень і спеціальних пристосувань для забезпечення безпеки будівлі, а також майна і людей, що знаходяться в ньому.

Зовнішній блискавкозахист являє собою систему, що забезпечує перехоплення блискавки і відведення її в землю, тим самим, захищаючи будівлю (споруду) від пошкодження і пожежі. У момент прямого удару блискавки в будівельний об'єкт правильно спроектоване і споруджене блискавкозахисне обладнання повинно прийняти на себе струм блискавки і відвести його по струмовідводах в систему заземлення, де енергія розряду повинна безпечно розсіятися. Проходження струму блискавки має відбутися без шкоди для об'єкта, що захищається і бути безпечним для людей, що знаходяться як всередині, так і зовні цього об'єкта.

Принцип дії активної системи блискавкозахисту заснований на створенні випереджаючого розряду в сторону блискавки. По створеному каналу відбувається передача перехопленого струмового розряду блискавки в систему заземлення. При виникненні блискавки над захищеною територією вона обов'язково буде спіймана блискавкоприймачем і відведена в землю.

З НАМИ ВИ ОТРИМУЄТЕ


ПРИЄМНО ЦІНУ

ОПЕРАТИВНУ РОБОТУ

МОЖЛИВІСТЬ СПІВПРАЦІ

РОБОТИ "ПІД КЛЮЧ"

ЗНИЖКИ І БОНУСИ